[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » [ NiCE ] Szerverek » Unban kérelem » Lezárt Unban Kérelmek » BigDode WH ban :( (wh-ra kaptam bant... megint.)
BigDode WH ban :(
bigdode942Dátum: Szerda, 2018-02-07, 19:57 | Üzenet # 1
Újonc
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 11
Állapot: Offline
Regisztrált: 2017-11-14
üdv... az előző banom gondolom nem lett oldva.. hanem változhatott az ip-m na mind1 nem is ez a lényeg... 
se demó se kép a cstrike ban.... egyszerüen nem jönnek létre vagy én nem tudom... de mind1 gondolom most sem fogjátok elhinni.... szedek le egy másik klienst aztán majd azzal banolgathattok biggrin amúgy meg... valaki be írja chat-be hogy "meddig csalja még le a BigDode" és 1 perc múlva kapom a bant.... RÉGEN EZ ÚGY MŰKÖDÖTT HOGY MEG IS NÉZIK AZ EMBERT NEM ÚGY HOGY INSTANT BANOLJÁK.... ne olyanok adminkodjanak már akik játszanak 1-2-3 éve..... 2006-óta 1.6 ozom amióta van internetem.... 
ez volt a steam profilom de el adtam .... http://steamcommunity.com/profiles/76561198014010082/ mert suprem volt az accom és jó árat adtak érte biggrin

ExodarDátum: Szerda, 2018-02-07, 20:07 | Üzenet # 2
Újonc
Csoport: Moderátor
Üzenetek: 17
Állapot: Offline
Regisztrált: 2015-11-15
1. Örülünk, hogy visszajöttél az előző banból, ez már magában egy ok az UB kérelem megtagadására.
2. Mindenkinél csinál képet és demót, rengeteg klienssel le lett tesztelve. Még akkor is elkészülnek a fájlok, ha írásvédett a cstrike mappa.
3. Fél órán keresztül nézett téged 2 admin. Csak mert épp akkor hívott valaki csalónak, az nem jelenti azt, hogy az alapján rakunk ki.......
4. Nem, az adminok nem most kezdtek játszani.
5. Nagyon örülük, hogy supreme voltál és eladtad valakinek az accountodat (ami egyébként illegális), de ennek semmi köze az esethez és csak nagyképűnek tünteted fel magad.

NINCS UB

Fórum » [ NiCE ] Szerverek » Unban kérelem » Lezárt Unban Kérelmek » BigDode WH ban :( (wh-ra kaptam bant... megint.)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: