[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Fórum » [ NiCE ] Szerverek » Unban kérelem » Lezárt Unban Kérelmek » BigDode (eDoD Gib) (xd)
BigDode (eDoD Gib)
bigdode942Dátum: Szombat, 2018-02-10, 19:23 | Üzenet # 11
Újonc
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 11
Állapot: Offline
Regisztrált: 2017-11-14
Jaj jön az ovis védekezés szint.. hogy ne keljen válaszolni semmire.... mert a beszólásoddal csak öngólt rúgtál magadnak biggrin .. na bassza nyuszi nem égetlek tovább .... de legközelebb mi előtt az értelmi szint miatt szólsz be valakinek .. mérd is fel hogy kivel beszélsz.... attól hogy vulgáris szavakat használok még az értelmi szintem vagy nevezzük inkább iq-nak jó eséllyel magasabb a tiédnél smile (138) :)) Szóval maradjunk annyiban ha megígéred hogy picit rá szólsz az adminokra hogy ne csak vaktában dobálják a banokat... akkor találn még egyszer mondom talán.... nem fog esténként mondjuk 19:00 kor ki fagyni a szerver 30-60 percre smile (Hiába DDos protecktes a szerver ha esetleg ebben bíznál) smile

LongiikaDátum: Szombat, 2018-02-10, 21:11 | Üzenet # 12
Tulaj
Csoport: Adminisztrátor
Üzenetek: 79
Regisztrált: 2014-09-08
Ki az iq szintjével dicsekszik, kicsi fasszal él...

LongiikaDátum: Szombat, 2018-02-10, 21:20 | Üzenet # 13
Tulaj
Csoport: Adminisztrátor
Üzenetek: 79
Regisztrált: 2014-09-08
A másik, én nem vettem oltásnak semmit sem! Tudom h vagy talán 13éves, mondom TALÁN! Szerintem te összetéveszted a szezont a fazonnal... Az intelligencia szint és az értelmi szint nem ugyan az! Lehet az IQ pontszámod 138, ha nem vagy értelmes! Lealacsonyodhattam volna a szintedre, de akkor ugyanolyan fogyatékosnak tűnnék amilyen te vagy!

Fórum » [ NiCE ] Szerverek » Unban kérelem » Lezárt Unban Kérelmek » BigDode (eDoD Gib) (xd)
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: