[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » [ NiCE ] Szerverek » Unban kérelem » Lezárt Unban Kérelmek » unban kerelem (Hallottember csodaország tessek :)))))))))
unban kerelem
SzotyiiDátum: Szombat, 2018-10-06, 18:55 | Üzenet # 1
Újonc
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 19
Állapot: Offline
Regisztrált: 2018-02-17
NET Ports:  server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.42.190:27015
Connecting to 37.221.209.130:2722...
Connection accepted by 37.221.209.130:27822
Ban Informacio 
Nev: ^^Szotyii^^ 
SteamID: STEAM_0:4:455762126 
Indok: keresd elő a régi demodat 
Unban Ideje: Orok Ban 
Admin Neve: Halottember csodaország 
Admin SteamID: STEAM_0:0:139193608 

Ha ugy gondolod igazsagtalanul bannoltak latogass el ide: 
nicegaming.hu 
* Beallitasok 
Kicked :"Bannolva lettel. Nezd meg a konzolod

Demo: https://www.sendspace.com/file/xi4elz

véleményt inkább nem irok, mert nem tudnám kulturáltan kifejezni magam smile fpleg nem hallottember felé smile

filip233Dátum: Vasárnap, 2018-10-07, 10:21 | Üzenet # 2
Újonc
Csoport: Játék Adminisztrátor
Üzenetek: 13
Regisztrált: 2017-11-10
Ebből a demóból nem sok minden derül ki..
Arra a demóra lettem volna kíváncsi, amit akkor kaptál mikor a szerver bannolt.
Amikor bant kapsz az a demoba mutatja is, de tiédbe nincs..
A szerver utólag nem bannol, szóval fent kellett lenned, hogy ki tudjon rakni...
Mivel egyik adminunk se látta az esetet így a szerver által adott 1 hónapot tartjuk meg a ban idejének.
Mellékesen, nem is kell véleményt írni, az unban kérelemnek nem ez a célja.
Legyél türelmes smile

SzotyiiDátum: Vasárnap, 2018-10-07, 10:42 | Üzenet # 3
Újonc
Tehát akkor, bannolt a szerver, másnap valakitől unbant kapok, erre neked az nem tetszik és bannolsz? Hmm érdekes...

filip233Dátum: Vasárnap, 2018-10-07, 11:27 | Üzenet # 4
Újonc
Az adminok közül senki nem unbannolt... plusz ha bannoltak ugyanígy kellett volna írnod egy unbant, demoval és képekkel... Régóta játszol nálunk, sokszor láthattad és hallhattad a szerveren, hogy unban nélkül senkit nem oldunk.

SzotyiiDátum: Vasárnap, 2018-10-07, 18:26 | Üzenet # 5
Újonc
Akkor hogy mehettem fel másnap ha senki se unbanolt?
Igen régóta játszok, több mint egy éve,es eddig se csaltam nem pont most fogok elkezdeni.
Demót tettem fel, ez az egyetlen ami van a gépen, a csstrike mappaban, meg a hidden mappaban is.

LongiikaDátum: Kedd, 2018-10-09, 16:12 | Üzenet # 6
Tulaj
Csoport: Adminisztrátor
Üzenetek: 79
Regisztrált: 2014-09-08
Szotyi...

Ha nem írtál ub kérelmet az első banodról, miből gondolod, hogy unbant kaptál akárkitől is?? Nem állok Filip oldalára, viszont érdekes módon, amikor a szerver banolt akkor nem jöttél egyből a demoval :/ Én nem állítom, hogy csaltál, mert nem tudom, nem voltam jelen... De azt se állítom, hogy nem! 
Tudom, hogy jó játékos vagy, de na... Az életben is van, hogy a mulasztás büntetést von maga után... most Filip böribe küldött egy hónapra

SzotyiiDátum: Kedd, 2018-10-09, 17:29 | Üzenet # 7
Újonc
Hat de gyerekek.ez nem lehet komoly.. Soha nemgondoltam volna h bannolva leszek.foleg innen.es a legjobb h a semmiert ismertek.tudjatok.es filip is tudja h nem vagyok az a balfasz aki csali szokott. De legyen..es tisztaban vagyok a szabalyzattal is.1honapot nem vagyok fent.NULLAZODIK a rangoM..A semmiert.koszonhetem Filip.(Hallottember csodaorszagban) draga Adminunknak.es a tobbi adminnak is aki ismer es semmit se tesznek ez erdekeben.es nem csak miattam.. Nem en vagyok az elso jatekos akivel igy ilyen modon kurtak ki.köszönöm!!!

filip233Dátum: Péntek, 2018-10-12, 15:25 | Üzenet # 8
Újonc
Tudom, hogy most felém irányul a haragod...de hidd el ha akkor épp egy másik admin lett volna fent és észrevette volna, hogy unban kérelem nélkül játszol fent szintén kiraktak volna és lehet, hogy nem csak 30 napra.
Én sem állítom, hogy csaltál, de az a ban valamiért akkor is megtörtént amiről se demot se képet nem tudtál mutatni, ami más helyzetben alapból egy örökös lenne. A 30 napot azért kaptad, mert hiába régi motoros vagy a szerveren neked is demot és képet kellet volna feltöltened, mint másnak és pont azért lett 30 napos, hogy a többi játékos felé is fer legyen és te se legyél örökre bannolva tőlünk.

Fórum » [ NiCE ] Szerverek » Unban kérelem » Lezárt Unban Kérelmek » unban kerelem (Hallottember csodaország tessek :)))))))))
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: