[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » [ NiCE ] Szerverek » Unban kérelem » Lezárt Unban Kérelmek » Unban kérelem (Aimos indokkal bannoltak)
Unban kérelem
nszklorandDátum: Kedd, 2020-03-10, 19:08 | Üzenet # 1
Újonc
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 3
Állapot: Offline
Regisztrált: 2019-06-12
Már legalább 2 hónapja játszok a szerveren steamesként. Játékos nevem A boT. Igazából nem hiszem hogy lett volna alapos indok a bannra, mivel szerintem egy aimot eléggé könnyű felismerni és elég könnyű észrevenni, ha valaki nem használja. Ami engem illet, én biztos nem használok hack-programokat. Szeretném kérni, hogy szüntessék meg a bannt.
Tisztelettel!

Ban Informacio 
Nev: A boT 
SteamID: STEAM_0:0:459192111 
Indok: Aim 
Ban Hossza: 30 nap 
Unban Ideje: 18:23:47 4/5/2020 
Admin Neve: [ NiCE ] Only Dust2 | NiCE mód 
Admin SteamID:  

Ha ugy gondolod igazsagtalanul bannoltak latogass el ide: 
nicegaming.hu 
* Beallitasok 

BUILD 1621 SERVER (0 CRC)
Server # 13
ERROR: couldn't open custom.hpk.
Kicked :"Bannolva lettel. Nezd meg a konzolod!"

martonhusevonovenyDátum: Szerda, 2020-03-11, 17:33 | Üzenet # 2
Újonc
Üzenetek: 2
Regisztrált: 2020-02-22
Már téged is bannoltak? Úgy látom a régi tagokat is sorra bannolják különösebb ok nélkül. Nem tudom mi lehet rá a magyarázat. Arra tudok gondolni, hogy nem ért/értenek a csaláshoz és aki kicsit gyanús azt bannolják. Vagy aki jobban játszik azt el kell tüntetni és csak az marad aki szarabbul játszik, így számára/számukra élvezetesebb a játék. Engem már másodjára bannoltak és mindig a fragen voltam "gyanús", egyébként meg egész nap bármikor bármennyit játszottam le se tojtak.

nszklorandDátum: Péntek, 2020-03-13, 16:44 | Üzenet # 3
Újonc
Üzenetek: 3
Regisztrált: 2019-06-12
Azóta se kaptam más választ/ub-t, szóval nem egészen értem, hogy egyáltalán van-e értelme ide írni bármit is, vagy mindig várjam meg, amíg megszűnik a 30 nap. Szerencsére nem örök bant kaptam.

ScullyDátum: Csütörtök, 2020-03-19, 09:12 | Üzenet # 4
Lelkes
Csoport: Moderátor
Üzenetek: 32
Regisztrált: 2017-10-25
Oldva

Just what the doctor ordered

Fórum » [ NiCE ] Szerverek » Unban kérelem » Lezárt Unban Kérelmek » Unban kérelem (Aimos indokkal bannoltak)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: