[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » [ NiCE ] Szerverek » Unban kérelem » Lezárt Unban Kérelmek » Unban kérelem (Igazságtalan ban REG-től)
Unban kérelem
rantothus012Dátum: Kedd, 2021-05-04, 15:12 | Üzenet # 1
Újonc
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 3
Állapot: Offline
Regisztrált: 2021-05-04
Elsősorban sziasztok.
Kb 1 hete kaptam 1 bant és akkor nem törődtem vele azt hittem csak a pingem miatt van és pár nap múlva megint játszhatok majd.
De nem így lett meg néztem a konzolom és ládtam hogy Nagyon hoszú időre banoltak.
Idézem:PurrPurrReg admin ki banolt Indok:ANYÁD JÓLVAN? ban hossz 36060 nap 12óra 34p 53mp.
Igen csúnyán beszéltem de nem anyáztam az indok amit kedves reg admin be írt azt nekem szánta.
És nem tudok arról hogy egy szimpla (bocsánat a csúnya szó ért) "faszomba" ért több mint 10 év ban jár.
Ezért szeretnek kérni egy unbant igéram még hasonló sem fog előfordulni.
Több mint 3 éve játszom ezen a szerveren és ez a második banom az első 1 órás volt a pingem miatt.
Nagyon sokat számít nekem ez a szerver ez volt az első szerver amin játszodtam és ha nem kapom meg az unbant az utólsó is. Köszönöm az adminoknak a rám szánt időt hogy el olvasták.   unsure

AttesyDátum: Kedd, 2021-05-04, 16:24 | Üzenet # 2
Újonc
Üzenetek: 8
Regisztrált: 2020-02-03
Szia. Hat először elég sokszor vissza kottel már banbol!’ Piros scaned is volt ! Lmao néven!! Másik meg be valotad nekem hogy csaltal és megkértel hogy ne rakjalak ki tobbszor’ ki raktalak vissza jöttél 5 perc múlva Steam néven. És most utána is vissza jöttél mikor szoltak fent vagy mentem fel be se leptem már léptél le mivel láttad hogy jövök fel! Erről ennyit!

rantothus012Dátum: Szerda, 2021-05-05, 16:49 | Üzenet # 3
Újonc
Üzenetek: 3
Regisztrált: 2021-05-04
Hello ismét én vagyok sad .
Én nem Lmao vagyok és soha nem is csaltam a játékban, egyszersem volt még admin ügyem mert soha nem szegtem szabájt.
Mindíg próbáltam odafigyelni a rendes játékra.
Soha nem is casltam és nem is volt olyan nevem se soha hogy Steam meg Lmao.
Én csak 2 bant kaptam edigg.
3 éve játszom a Nice dust2 szerveren és csak 2 banom volt az első pingem miatt 1 óra volt.
De a mostani banomat túlzásnak érzem.
Tulajdon képen azért kaptam bant mert ideges voltam és kicsúszodt a számon hogy f@szm és ezért kaptam 39606 napig egy bant.
Azért érzem igazságtalannak ezt a menyiséget mert NEM ANYÁZTAM és nem is céloztam senkinek ezt a káromkodást megértem 1 heti bant kaptam voltna de ez már túlzás és ezért kértem unbant mert ez a menyiség rengetek meg felel egy örök banak is. Nagyon fontos nekem ez a szerver csak ezen játszodtam mindíg.
A játékban a nevem Ozin vagy DonCornelone. Köszönöm hogy elolvastak és kérem hogy a félreértest tisztázák.

Fórum » [ NiCE ] Szerverek » Unban kérelem » Lezárt Unban Kérelmek » Unban kérelem (Igazságtalan ban REG-től)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: