[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: MASKED  
Fórum » [ NiCE ] Szerverek » Admin TGF » Adminisztrátor jelentkezési lap.
Adminisztrátor jelentkezési lap.
bedeattila4Dátum: Szombat, 2020-03-14, 21:38 | Üzenet # 1
Újonc
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 1
Állapot: Offline
Regisztrált: 2020-03-14

✸ Adminisztrátor jelentkezési lap ✸

• Teljes név : Bede Attila.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
• Játékos név : PAIN
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
• Életkor : 21 éves vagyok.
• Counter Strike 1.6 kezdete : 2012-ben kezdtem a játékot.
• Miért szeretnél adminnak jelentkezni?

Röviden és tömören csak arról számolnék be, hogy azért szeretnék adminnak jelentkezni, mert régen játszottam nagyon sokat itt és nagyon megszerettem a régi közösséget is, ugyanúgy, mint a mostani közösséget is. Szeretném segíteni a vezetőség munkáját azzal, hogy napi szinten tevékenykedem a szerveren, szeretném segíteni a többi admin társam munkáját is, kiszűrni a közösségből a trágár szavakat használó, káromkodó, anyázó és csaló embereket. Aki a közösség része az majd valamikor elmondhatja azt véleményem szerint, hogy valaha egy jó közösség tagja volt. Nagyon örülök, hogy tudom támogatni a szervert is, nagyon örülnék, ha a szerver hosszú távon menetelne és képviselné az életszínvonalat. Örülök, hogy egy ilyen közösség tagja lehetek.
• Rendelkezel-e admin tapasztalattal?

Igen rendelkezem, 2016-ban üzemelt egy saját szerverem, amit én építgettem fel eggyik ismerősömmel, illetve többször is megfordultam már társtulajdonosként illetve más közösségben adminisztrátorként. Teljeskörű ismerettel és tapasztalattal rendelkezem.
• Mesélj kicsit magadról :

A nevem Bede Attila, 21 éves vagyok és helyileg Debrecenben élek. Jelenleg autószerelőként dolgozom Debrecen külső részén, autószerelő szakmával rendelkezem és autószerelőként helyezkedtem is el. A munka mellett szeretek sportolni illetve kikapcsolódni kicsit a számítógép mellett. Szabadidőmben néha sétálok, illetve hétvégeként szórakozóhelyekre szoktam elmenni.

Köszönöm, hogy ezt el olvastad!  ツ

Az üzenetet módosította: bedeattila4 - Szombat, 2020-03-14, 21:42

Fórum » [ NiCE ] Szerverek » Admin TGF » Adminisztrátor jelentkezési lap.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: