[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » [ NiCE ] Szerverek » Ötletek, NS letöltések, mapok, kérések » Counter-Strike 1.6 V43 NonSteam
Counter-Strike 1.6 V43 NonSteam
LioneoDátum: Szombat, 2013-04-20, 18:11 | Üzenet # 1
Újonc
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 1
Állapot: Offline
Regisztrált: 2012-07-21
Íme egy V43as 1.6-os NS. Nem DIGITALZONE.

http://www.multiupload.nl/ZQRM6JZX4Q

270MB, kb 500MB telepítés után, egy zárt t oldalról.

Ha nem élne a link szóljatok és felrakom újra smile
 
csokipunciDátum: Hétfő, 2013-04-22, 02:12 | Üzenet # 2
Újonc
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 17
Állapot: Offline
Regisztrált: 2013-03-08
Ez mind a két klienst (p47-p48) támogatja? Mert sok nonsteam CS-nek az a baja, h csak egy kliensű. Végülis a steames a legjobb, mert minden (nem tört) szerverre felenged. Ráadásul steames szervereken nem kell aggódni a csalóktól, mert steames CS-hez nincs hack. smile Én kb 5 éve vettem a steames CS-m 3 ezer fabatkáért és azt hiszem még most is ugyan annyiba kerül. :O

Egyre fiatalabb játékosok jönnek fel a szerverre (12-14 év), pedig a kántörön 16os karika van biggrin


Az okos embernek esze van, a hülyének meg minek
 
RioxDátum: Hétfő, 2013-04-22, 09:27 | Üzenet # 3
Tiszteletbeli Tag
Csoport: Adminisztrátor
Üzenetek: 48
Állapot: Offline
Regisztrált: 2012-06-06
A két portot nem a kliensnek kell támogatnia, hanem a szervernek! (lásd DPROTO)
A fiatalokat ne bánsd, mert te is közéjük tartozol, ha még mindig elhiszed, hogy Steam-re nincs hack. Bocs, de most nagyon lebőgetted magad!


kábít a nap, rettent az álom.
 
csokipunciDátum: Hétfő, 2013-04-22, 17:10 | Üzenet # 4
Újonc
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 17
Állapot: Offline
Regisztrált: 2013-03-08
Nekem a 48-cal volt problémám és azt tanácsolták, h szedjek le másik CS-t, mert azzal van a bibi. Természetesen elhittem, mert megoldotta a problémámat. Nem mélyedtem bele, h mi hogyan működik, annyira vészesen nem ragadott magával.
Fészen írtam, h más oka van amiért reklámozom a steam no csalást. Nem biztos, h mindenki tisztában van azzal, h steamesen is lehet csalni. Például én is közéjük tartoztam, amíg fel nem világosítottatok a dologról. Ettől még nem vonzott jobban a hackelés, de különbözőek az emberek. Mivan, ha valakinek pont akkor fordul meg a fejében, h esetleg kihasználja a lehetőséget? Anno a gazdasági jog tanárom verte a fejünkbe, h minél kevesebb kiskapuval ismertetjük meg az illetőt, annál kisebb a valószínűsége, h piszkos eszközökhöz folyamodjon.


Az okos embernek esze van, a hülyének meg minek
 
RioxDátum: Hétfő, 2013-04-22, 19:30 | Üzenet # 5
Tiszteletbeli Tag
Csoport: Adminisztrátor
Üzenetek: 48
Állapot: Offline
Regisztrált: 2012-06-06
Hát jó. Ne áruljuk el hogy kell! :P

kábít a nap, rettent az álom.
 
Fórum » [ NiCE ] Szerverek » Ötletek, NS letöltések, mapok, kérések » Counter-Strike 1.6 V43 NonSteam
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: