[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » [ NiCE ] Szerverek » Ötletek, NS letöltések, mapok, kérések » Gyors belépés a szerverre (TIPP)
Gyors belépés a szerverre
RioxDátum: Péntek, 2012-09-07, 22:14 | Üzenet # 1
Tiszteletbeli Tag
Csoport: Adminisztrátor
Üzenetek: 48
Állapot: Offline
Regisztrált: 2012-06-06
A játék főmenüjét meg lehet bütykölni úgy, hogy egyenesen onnan léphess be a szerverre! Én már hónapok óta ezt használom, soha be sem lépek a szerverek listájába és most eszembe jutott, hogy veletek is megosszam. Nálam így van:



Ezt a menüt a GameMenu.res nevű szövegfájl tárolja. Elérése: cstrike\resource mappa.
Tennivalód csak annyi, hogy Jegyzettömbbel megnyitod ezt a fájlt, megkeresed benne az első üres bejegyzést, ami így fog kinézni:
Kód
{
      "label" ""
      "command" ""
     }

és átírod erre:
Kód
{
      "label" "Csatlakozz a Nice szerverre"
      "command" "engine connect 37.221.209.130:27822"
     }

Más lehetőség, hogy fogod az én GameMenu.res fájlomat és úgy ahogy (nekem is) van bemásolod a megadott helyre, a tied helyére.
GameMenu.res fájl letöltése a Data.hu -ról

Nem átverés, de aki ismer úgyis tudja, hogy sosem hülyítelek szivatós tippekkel!

u.i. Ne ijedj meg az idegen belépő képtől! Az nálam a GPS GUI miatt van, ami elérhető a feltüntetett címen. Kipróbálhatod ezt is, ha karod. Nem hack, nem csalás! Csak egy GUI, azaz játékos interfész.


kábít a nap, rettent az álom.
 
Fórum » [ NiCE ] Szerverek » Ötletek, NS letöltések, mapok, kérések » Gyors belépés a szerverre (TIPP)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: