[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: MASKED  
Fórum » [ NiCE ] Szerverek » Admin TGF » Elutasított jelentkezések » ADMIN TGF-EM (Szeretnék admin tgf-elni!)
ADMIN TGF-EM
TheAnncDátum: Vasárnap, 2019-01-27, 16:04 | Üzenet # 1
Újonc
Csoport: Felhasználó
Üzenetek: 2
Állapot: Offline
Regisztrált: 2019-01-18
Helló! 1. 18 múltam, de sajnos semmivel nem tudom bizonyítani. Remélem megértik! 2. Nem vagyok semmilyen más szervernek, csoportnak az adminja. 2. Nyugalom, nem vagyok semmilyen klánnak a tagja. 3. Oké, nemsoká meglesz! 4. Sajnos nincs mikrofonom, de beszerzek egyet wink 5. TS3 nyugalom, megvan! 6. Most megyek, és becsatlakozom! 7. Regisztráltam már. 8. Nagyon részletesen leírták, és betartom. 9. Már több évet is tapasztaltam adminként. 10. Regisztráltam már a szerveren, és már sokkal többet játszottam, mint azt hiszik!

1. Heti 3 nap, az sima ügy. Én egész héten legalább 5 ször jelen vagyok. 2. Én egész nap aktív vagyok! 3. Aktív leszek, eskü biggrin

Nevem: Amivel regisztráltam : The Annc | Nice ID# : 22497

FB : https://www.facebook.com/atta.aatat.7

Steam profil : Ezzel csak hamarosan tudok szologálni!

Kor : 19 leszek

A/H : 5 nap minimum

Admin TP : Több mint 2 év

Miért szeretnék admin lenni : Azért szeretnék admin lenni, mert ez egy olyan szerver, ami felérne engem, nagy csodának tartanám, ha felvennének. Nagyjából azért is szeretnék admin lenni, mert szeretek segíteni, moderálni szervert! Ha felvesznek, akkor nagyon szépen köszönöm.
 
LongiikaDátum: Vasárnap, 2019-01-27, 19:02 | Üzenet # 2
Tulaj
Csoport: Adminisztrátor
Üzenetek: 27
Állapot: Offline
Regisztrált: 2014-09-08
Elutasítva

Idézet TheAnnc ()
Steam profil : Ezzel csak hamarosan tudok szologálni!


Az eredeti 1.6 elengedhetetlen kelléke az adminoknak! Addig kár volt jelentkezned!

Idézet TheAnnc ()


Lehet én gondolom rosszul, de az eddigi admin közösség tagjai felvállalják, hogy normális fb-t használnak... Valószínűleg neked is van egy nem 2 hete készített fb fiókod ebben a korban smile

Amennyiben körözött bűnöző vagy, vagy illegális bevándorló, megértem ha nem akarod azt (vagy személyazonosító igazolványod) ide csatolni, nehogy rád találjanak valahogy...
 
Fórum » [ NiCE ] Szerverek » Admin TGF » Elutasított jelentkezések » ADMIN TGF-EM (Szeretnék admin tgf-elni!)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: